TV İçin Jurassic Park: Terra Nova

Hala adını duymayan kaldı mı bilmiyorum. Ama Steven Spielberg imzalı dinozor dizimizin başlamasına hemen hemen 1 ay kaldı.  Band of Brothers, The Pasific gibi büyük bütçeli dizilerin yapımcısı Spielberg, bakalım bu sefer bizi bilim-kurguya doyurabilecek mi? Dizinin Özeti: 2149 yılında Dünya gezegeni üzerindeki yaşam, nüfus patlaması ve kirlilk sonucunda yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bilim adamları geçmişi değiştirerek geleceği kurtarmak amacı ile zamanda yolculuk yaparak tarih öncesi döneme gitmenin yolunu keşfederler. Shannon ailesi (Baba Jim, Eşi Elisabeth, ve çocukları Josh ve Maddy) 150 milyon yıl geriye giderek kendilerini “Terra Nova” adlı bölgede bulurlar. İlk insan kolonisi kurulması ve diğer

Hala adını duymayan kaldı mı bilmiyorum. Ama Steven Spielberg imzalı dinozor dizimizin başlamasına hemen hemen 1 ay kaldı.  Band of Brothers, The Pasific gibi büyük bütçeli dizilerin yapımcısı Spielberg, bakalım bu sefer bizi bilim-kurguya doyurabilecek mi?

Dizinin Özeti: 2149 yılında Dünya gezegeni üzerindeki yaşam, nüfus patlaması ve kirlilk sonucunda yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bilim adamları geçmişi değiştirerek geleceği kurtarmak amacı ile zamanda yolculuk yaparak tarih öncesi döneme gitmenin yolunu keşfederler. Shannon ailesi (Baba Jim, Eşi Elisabeth, ve çocukları Josh ve Maddy) 150 milyon yıl geriye giderek kendilerini “Terra Nova” adlı bölgede bulurlar. İlk insan kolonisi kurulması ve diğer insanlarla karşılaşmaları ile devam eder.

>> Terra Nova İlk Bölüm İzlenim

Mikroekran'a kaydol! Geri Bildirim / İçeriği Şikayet Et