Super Mario Run’ın Android’e geliş tarihi belli oldu

Geçtiğimiz Aralık ayında iOS için sunulan Super Mario Run, nihayet Android platformuna geliyor. Aralık ayının sonlarına doğru Android cihazlar için ön kayıt almaya başlayan Super Mario Run, Mart ayı içerisinde Android için yayınlanacak. Bir dönemin en önemli oyun karakterlerinden olan Mario’nun ilk mobil oyunu Super Mario Run, yayınlandığı ilk dört gün içerisinde 40 milyon indirilme barajını geçmişti. Oyun’un Android için Mart ayında geleceği ise ilk olarak Nintendo’nun Japonya Twitter hesabından, sonrasında ise Amerika hesabından duyuruldu.

Geçtiğimiz Aralık ayında iOS için sunulan Super Mario Run, nihayet Android platformuna geliyor. Aralık ayının sonlarına doğru Android cihazlar için ön kayıt almaya başlayan Super Mario Run, Mart ayı içerisinde Android için yayınlanacak.

Bir dönemin en önemli oyun karakterlerinden olan Mario’nun ilk mobil oyunu Super Mario Run, yayınlandığı ilk dört gün içerisinde 40 milyon indirilme barajını geçmişti. Oyun’un Android için Mart ayında geleceği ise ilk olarak Nintendo’nun Japonya Twitter hesabından, sonrasında ise Amerika hesabından duyuruldu.

Mikroekran'a kaydol! Geri Bildirim / İçeriği Şikayet Et