Muhteşem Gatsby

DiCaprio yine iş başında. 17 Mayısta gösterime girecek olan Baz Luhrmann yönetmenliğinde ki filmin diğer oyuncuları şöyle;  Isla Fisher, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Tobey Maguire, Jason Clarke, Adelaide Clemens, Callan McAuliffe, Elizabeth Debicki, Gemma Ward. The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) “Amerikan Rüyası” nın çöküşünü anlatır. Fakir ama hırslı olan Jay Gatsby savaş sırasında tanıdığı zengin ve güzel Daisy’i unutamaz. Savaş sonrası inanılmaz bir servet elde eden Gatsby’nin tek düşü Daisy’le birlikte olmaktır. Gatsby Daisy’nin New York, East Egg’deki villasının tam karşısına bir villa yaptırır.

DiCaprio yine iş başında. 17 Mayısta gösterime girecek olan Baz Luhrmann yönetmenliğinde ki filmin diğer oyuncuları şöyle;  Isla Fisher, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Tobey Maguire, Jason Clarke, Adelaide Clemens, Callan McAuliffe, Elizabeth Debicki, Gemma Ward.

The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) “Amerikan Rüyası” nın çöküşünü anlatır. Fakir ama hırslı olan Jay Gatsby savaş sırasında tanıdığı zengin ve güzel Daisy’i unutamaz. Savaş sonrası inanılmaz bir servet elde eden Gatsby’nin tek düşü Daisy’le birlikte olmaktır. Gatsby Daisy’nin New York, East Egg’deki villasının tam karşısına bir villa yaptırır.

Mikroekran'a kaydol! Geri Bildirim / İçeriği Şikayet Et